Шановні читачі!

Пропонуємо вашій увазі сайт “Сторінки здоров’я” Буковинського державного медичного університету. Сайт створений з метою інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на підвищення обізнаності та компетентності громадян щодо профілактики та лікування різних захворювань. Така робота уже проводиться в університеті за допомогою: виступів у засобах масової інформації; розповсюдження науково-популярних брошур, пам’яток, листівок; проведення лекцій-бесід у загальноосвітніх школах, дошкільних дитячих закладах м. Чернівці та області; шляхом випуску санбюлетенів, підготовки та участі у благодійних акціях, підготовки і проведення круглих столів, телемостів тощо.

І створення сайту – це ще один крок у напрямку виконання основних завдань співробітників Буковинського державного медичного університету щодо реформування галузі медицини: поліпшення стану здоров’я населення Буковинського краю, зниження рівня захворюваності, інвалідності, смертності, подовження активного довголіття та тривалості життя, охорона материнства та дитинства, формування та заохочення здорового способу життя, оздоровлення довкілля, забезпечення ефективного попередження і здійснення контролю за шкідливими для здоров’я чинниками, удосконалення інноваційної політики, забезпечення інтеграції вітчизняної системи охорони здоров’я в європейську систему.

Варто зазначити, що ми надаємо інформацію консультативного характеру для кращої обізнаності та компетентності, проте пам’ятайте – займатися самолікуванням дуже небезпечно. І, якщо ви маєте підозру на якусь хворобу, обов’язково слід звернутися до лікаря – професіонала своєї справи.

Будьте здорові, шануйте себе і пам’ятайте, хворобу краще попередити, ніж лікувати.